Bigjigs Přehazovací výhybka - 2 ks BJT219

Dřevěné vláčky » Výhybky, křížení tratí

Cena:196
Bez DPH:162(DPH 21%)
Rating:4.33, Votes:6

Speciální výhybka nejen pro mašinky na baterie, které po přepnutí výhybky pojedou tam, kam jim směrovým mechanismem nastavíte směr jízdy. Můžete určit okruh, který díky přehazovacím výhybkám vláčky musí dodržovat. Vyrobeny jsou z kvalitního  dřeva a je možno je kombinovat se všemi dalšími značkami dřevěných vláčkodráh na trhu.  
Balení obsahuje 2ks výhybek.

Pro děti od 3 let
Délka výhybky: 16 cm
Materiál: dřevo

Anglická značka Bigjigs byla založena roku 1985 a zpočátku se zabývala výrobou pouze dřevěných puzzlí. Majitelé vyráběli vše ručně s láskou v malém zahradním domku, své výrobky prodávali na trhu. Spokojení zákazníci výrobce motivovali k mnoha dalším nápadům a rozšíření nabídky o další dřevěné hračky. Přibylo zasílání poštou a prodej přes katalog. Spokojenost a věhlas značky rostla, takže následoval velkoobchodní prodej a pro udržení výrobních cen přesun a rozšíření výroby na východ. Nové značky kvalitních a nápaditých hraček si v Anglii všimly další velké prodejní firmy.
Dnes Bigjigs hračky zůstávájí ve vlastnictví rodiny s obrovskými sklady v jiho-východní Anglii.
Společnost i nadále dodává své hračky široké zákaznické základně ve Velké Británii a západní Evropě podpořená loajálním, oddaným a tvrdě pracujícím týmem zaměstnanců. Veškeré dřevěné hračky BigJigs jsou navržené v Anglii a vyrobené jak tamtéž, tak i ve východní Evropě a jihovýchodní Asii.
Kvalita hraček značky BigJigs je testována a odpovídá všem podmínkám pro prodej v EU a USA.