Bigjigs Spojená symetrická výhybka - (2 ks ) BJT174

Dřevěné vláčky » Výhybky, křížení tratí

Cena:121
Bez DPH:100(DPH 21%)
Rating:0, Votes:0

Doporučujeme použití těchto výhybek, jsou totiž lehce kombinovatelé a trať je vizuálně velice zajímavá a dobře fungující. Umožňují vytvořit zcela nové možnosti směrování vláčků. Koleje jsou vyrobeny z kvalitního dřeva a jsou perfektně zpracovány a vyhlazeny do výsledné podoby.
Balení obsahuje  2 kusy výhybek.
Příslušenství značky Bigjigs je možno kombinovat se všemi dalšími dřevěnými vláčkodráhami na trhu.
Vyrobeno z kvalitních a zodpovědně získaných přírodních materiálů.

Pro děti od 3 let
Rozměry: 18.5 x 10 cm
Materiál: dřevo

Anglická značka Bigjigs byla založena roku 1985 a zpočátku se zabývala výrobou pouze dřevěných puzzlí. Majitelé vyráběli vše ručně s láskou v malém zahradním domku, své výrobky prodávali na trhu. Spokojení zákazníci výrobce motivovali k mnoha dalším nápadům a rozšíření nabídky o další dřevěné hračky. Přibylo zasílání poštou a prodej přes katalog. Spokojenost a věhlas značky rostla, takže následoval velkoobchodní prodej a pro udržení výrobních cen přesun a rozšíření výroby na východ. Nové značky kvalitních a nápaditých hraček si v Anglii všimly další velké prodejní firmy.
Dnes Bigjigs hračky zůstávájí ve vlastnictví rodiny s obrovskými sklady v jiho-východní Anglii.
Společnost i nadále dodává své hračky široké zákaznické základně ve Velké Británii a západní Evropě podpořená loajálním, oddaným a tvrdě pracujícím týmem zaměstnanců. Veškeré dřevěné hračky BigJigs jsou navržené v Anglii a vyrobené jak tamtéž, tak i ve východní Evropě a jihovýchodní Asii.
Kvalita hraček značky BigJigs je testována a odpovídá všem podmínkám pro prodej v EU a USA.