Bigjigs Rail Nadjezdové koleje s pilíři 2ks BJT113

Dřevěné vláčky » Koleje

Cena:155
Bez DPH:128(DPH 21%)
Rating:0, Votes:0

Stoupající a klesající dřevěné koleje z našeho Bigjigs železničního sortimentu pozvedne vaší vláčkovou dráhu do další úrovně a to doslova.  Hodit se budou především pro přemostění kolejí, vytváření větších kolejových drah s vyšší úrovní.  Vyrobeny jsou z kvalitního  dřeva . 
Bigjigs Rail dřevěné koleje a jejich příslušenství je možno kombinovat se všemi dalšími značkami dřevěných vláčkodráh na trhu. 
Součástí balení jsou 2ks podpěr a 2ks kolejí .

Pro děti od 3 let
Délka koleje: 23 cm
Materiál: dřevo

Anglická značka Bigjigs byla založena roku 1985 a zpočátku se zabývala výrobou pouze dřevěných puzzlí. Majitelé vyráběli vše ručně s láskou v malém zahradním domku, své výrobky prodávali na trhu. Spokojení zákazníci výrobce motivovali k mnoha dalším nápadům a rozšíření nabídky o další dřevěné hračky. Přibylo zasílání poštou a prodej přes katalog. Spokojenost a věhlas značky rostla, takže následoval velkoobchodní prodej a pro udržení výrobních cen přesun a rozšíření výroby na východ. Nové značky kvalitních a nápaditých hraček si v Anglii všimly další velké prodejní firmy.
Dnes Bigjigs hračky zůstávájí ve vlastnictví rodiny s obrovskými sklady v jiho-východní Anglii.
Společnost i nadále dodává své hračky široké zákaznické základně ve Velké Británii a západní Evropě podpořená loajálním, oddaným a tvrdě pracujícím týmem zaměstnanců. Veškeré dřevěné hračky BigJigs jsou navržené v Anglii a vyrobené jak tamtéž, tak i ve východní Evropě a jihovýchodní Asii.
Kvalita hraček značky BigJigs je testována a odpovídá všem podmínkám pro prodej v EU a USA.