Bigjigs Rail Dřevěná vláčkodráha Flying scotsman BJT026

Dřevěné vláčky » Sestavy, vláčkodráhy

Cena:904
Bez DPH:747(DPH 21%)
Rating:0, Votes:0

Vláček Flying Scotsman (Létající Skot) je jedním z nejznámějších vlaků své doby.
Děti budou jistě rády, že mohou obnovit ve svých rukou jeho cesty, které zahrnovaly 2.000.000 mil ve svém cyklu. Cestující mohou koupit jízdenku v retro nádraží a nastoupit do tohoto krásného vlaku. Jen tak si mohou vychutnat výlet po celé dráze, nahoru a dolů viadukty, přírodními sceneriemi včetně domů a aut podél cesty. Tato železniční souprava je ideální pro milovníky vlaků a pomáhá podporovat kreativní a nápadité hry. 
Součástí balení je vše dle obrázku. Vláčkodráhy značky Bigjigs je možno kombinovat se všemi dalšími dřevěnými vláčkodráhami na trhu.
Vyrobeno z vysoce kvalitních, odpovědně získaných materiálů. Odpovídá současným evropským bezpečnostním normám.

Pro děti od 3 let
Rozměry: 102x7,5x46 cm
Rozměr balení: 38 x 26 cm
Balení obsahuje celkem 40 dílů
Materiál : dřevo

Anglická značka Bigjigs byla založena roku 1985 a zpočátku se zabývala výrobou pouze dřevěných puzzlí. Majitelé vyráběli vše ručně s láskou v malém zahradním domku, své výrobky prodávali na trhu. Spokojení zákazníci výrobce motivovali k mnoha dalším nápadům a rozšíření nabídky o další dřevěné hračky. Přibylo zasílání poštou a prodej přes katalog. Spokojenost a věhlas značky rostla, takže následoval velkoobchodní prodej a pro udržení výrobních cen přesun a rozšíření výroby na východ. Nové značky kvalitních a nápaditých hraček si v Anglii všimly další velké prodejní firmy.
Dnes Bigjigs hračky zůstávájí ve vlastnictví rodiny s obrovskými sklady v jiho-východní Anglii.
Společnost i nadále dodává své hračky široké zákaznické základně ve Velké Británii a západní Evropě podpořená loajálním, oddaným a tvrdě pracujícím týmem zaměstnanců. Veškeré dřevěné hračky BigJigs jsou navržené v Anglii a vyrobené jak tamtéž, tak i ve východní Evropě a jihovýchodní Asii.
Kvalita hraček značky BigJigs je testována a odpovídá všem podmínkám pro prodej v EU a USA.