Bigjigs Rail Dřevěná vláčkodráha farma BJT036

Dřevěné vláčky » Sestavy, vláčkodráhy

Cena:843
Bez DPH:697(DPH 21%)
Rating:0, Votes:0

S touto farmářskou dráhou zažijete zábavu v  jabloňových sadech ,na cestě kolem rybníka i v tunelu. Zemědělec naloží balíky sena na vlak a ten je odveze na farmu .
Hrací set můžete libovolně doplňovat, rozšiřovat dalšími prvky dřevěných kolejí, cest, vláčků, staveb a dalšího příslušenství z naší nabídky.
Příslušenství značky Bigjigs je možno kombinovat se všemi dalšími dřevěnými vláčkodráhami na trhu.

Pro děti od 3 let
Rozměry: 101x20x48 cm, v balení celkem 44 díly
Materiál : dřevo

Anglická značka Bigjigs byla založena roku 1985 a zpočátku se zabývala výrobou pouze dřevěných puzzlí. Majitelé vyráběli vše ručně s láskou v malém zahradním domku, své výrobky prodávali na trhu. Spokojení zákazníci výrobce motivovali k mnoha dalším nápadům a rozšíření nabídky o další dřevěné hračky. Přibylo zasílání poštou a prodej přes katalog. Spokojenost a věhlas značky rostla, takže následoval velkoobchodní prodej a pro udržení výrobních cen přesun a rozšíření výroby na východ. Nové značky kvalitních a nápaditých hraček si v Anglii všimly další velké prodejní firmy.
Dnes Bigjigs hračky zůstávájí ve vlastnictví rodiny s obrovskými sklady v jiho-východní Anglii.
Společnost i nadále dodává své hračky široké zákaznické základně ve Velké Británii a západní Evropě podpořená loajálním, oddaným a tvrdě pracujícím týmem zaměstnanců. Veškeré dřevěné hračky BigJigs jsou navržené v Anglii a vyrobené jak tamtéž, tak i ve východní Evropě a jihovýchodní Asii.
Kvalita hraček značky BigJigs je testována a odpovídá všem podmínkám pro prodej v EU a USA.