Bigjigs - Velká průmyslová točna BJT256

Dřevěné vláčky » Výhybky, křížení tratí|Dřevěné vláčky » Příslušenství, stavby, přejezdy

Cena:563
Bez DPH:465(DPH 21%)
Rating:0, Votes:0

Velká průmyslová točna umožní efektivní provoz dřevěných železnic. Se šesti vstupními / výstupními cestami jsou možnosti hraní neomezené!  Díky točně se můžete snadno pohybovat a využívat všech koutů vlakového světa. 
Vyrobeno z kvalitního  dřeva a je možno je kombinovat se všemi dalšími značkami dřevěných vláčkodráh na trhu.  
Balení obsahuje 1 kus .

Pro děti od 3 let
Rozměry: 27x11x25 cm
Materiál: dřevo

Anglická značka Bigjigs byla založena roku 1985 a zpočátku se zabývala výrobou pouze dřevěných puzzlí. Majitelé vyráběli vše ručně s láskou v malém zahradním domku, své výrobky prodávali na trhu. Spokojení zákazníci výrobce motivovali k mnoha dalším nápadům a rozšíření nabídky o další dřevěné hračky. Přibylo zasílání poštou a prodej přes katalog. Spokojenost a věhlas značky rostla, takže následoval velkoobchodní prodej a pro udržení výrobních cen přesun a rozšíření výroby na východ. Nové značky kvalitních a nápaditých hraček si v Anglii všimly další velké prodejní firmy.
Dnes Bigjigs hračky zůstávájí ve vlastnictví rodiny s obrovskými sklady v jiho-východní Anglii.
Společnost i nadále dodává své hračky široké zákaznické základně ve Velké Británii a západní Evropě podpořená loajálním, oddaným a tvrdě pracujícím týmem zaměstnanců. Veškeré dřevěné hračky BigJigs jsou navržené v Anglii a vyrobené jak tamtéž, tak i ve východní Evropě a jihovýchodní Asii.
Kvalita hraček značky BigJigs je testována a odpovídá všem podmínkám pro prodej v EU a USA.