Hape autíčko mini Low Rider černé HPE5502

Dřevěné vláčky » Autíčka k vláčkodrahám

Cena:114
Bez DPH:94(DPH 21%)
Rating:0, Votes:0

Závodní autíčka Hape mini jsou vyrobena z bambusu v kombinaci s plastem. Vyznačují se kvalitou. Mají také jedinečný design a jistě poslouží nejenom jako hračky, ale budou se vyjímat i jako dekorace v chlapeckém pokojíků. Tyto autíčka jsou vyráběna šetrně k životnímu prostředí - eko.

 

Bambusový základ je lehký a odolný s elegantním designem

Vyroben z  obnovitelných zdrojů bambusu s malým dopadem na životní prostředí 

Podněcuje tvorbu a aktivitu při hraní, poskytne hodiny aktivního hraní 

Netoxické povrchové úpravy a bezpečné materiály pro děti

Rozměr :8,5x5,5x4 cm , Věk: 3+, výrobce : Hape International Inc. 

 

Značka hraček Hape je jednou ze  značek patřící společnosti Hape International Inc. (Kanada). Společnost vlastní například i značky Educo či Beleduc.

Firma se během posledních dvou desetiletí etablovalo jako jedna z nejoblíbenějších a nejúspěšnějších výrobců hraček . Hape je etickou společností, která neustále vyhledává 

nová ekologická řešení v oblasti materiálů, designu a postupů výroby. Hape spolupracuje s designéry z celého světa, kteří přispívají k tomu, aby každá hračka byla 

mistrovským designérským dílem. Hape kombinuje nápadité návrhy hraček s vysoce kvalitními materiály, které přirozeně rozvíjí schopnosti dětí a podporují jejich rozvoj. 

Výrobky Hape splňují bezpečnostní a jakostní normy EN71 (evropská norma hraček) a ASTM (Americká společnost testování materiálů).