Janod vlak Cirkus J08530

Novinky|Dřevěné vláčky » Vlakové soupravy

Cena:376
Bez DPH:311(DPH 21%)
Rating:0, Votes:0

Tři vagóny a lokomotivu v pestrých barvách si děti mohou řadit podle vlastní fantazie. Pozornost dětí zaručeně upoutá vagón, ve kterém se veze  žirafa.  Cirkusový vláček spojuje vagóny pomocí magnetu. Cirkusový vlak je špičkový výrobek  splňující přísná kritéria kvality a bezpečnosti. Povrchová úprava hračky ze dřeva je zdravotně nezávadná, takže i když si menší dítě dá hračku do pusy, nehrozí zdravotní rizika.

Celková délka soupravy je 32 cm, Věk 3+, výrobce Janod

Hračky Janod, jsou vyráběny šetrně k životnímu prostředí a splňují bezpečnostní a jakostní normy EN71 (evropská norma hraček) 

 

Francouzská společnost Janod je známá nabídkou prvotřídních hraček ze dřeva. V nabídce Janod najdeme dřevěné hračky s tradicí, které jsou však vyráběny moderními technologiemi a splňují očekávání a potřeby dnešních dětí a rodičů. Díky použitým kvalitním materiálům získáte pro své dítě nadčasovou hračku, se kterou se budou hrát i další generace. Výrobky značky Janod neustále podstupují inovace, aby naplňovali moderní trendy. Za kvalitou značky Janod stojí i mezinárodní ocenění jako PAL Awards  či zlatá příčka v Best Toy Award v Oppenheim Toy Portfolio Award, kde o vítězi rozhodují děti, rodiče a pedagogové.