Janod růžové auto s holčičkou J08563

Novinky|Dřevěné vláčky » Vagóny|Dřevěné vláčky » Autíčka k vláčkodrahám

Cena:155
Bez DPH:128(DPH 21%)
Rating:0, Votes:0

Růžové auto s holčičkou patří do série dřevěných vláčků . Může být použito samostaně  nebo v kombinaci  s vláčkodráhou . Autíčko může jezdit po kolejích. Jde o špičkový výrobek splňující přísná kritéria kvality a bezpečnosti. Hračky Janod poskytnou vašemu dítěti mnoho herních podnětů, rozvíjejí fantazii a manuální dovednosti dětí. Povrchová úprava je zdravotně nezávadná, takže i když si menší dítě dá hračku do pusy, nehrozí zdravotní rizika. Barevné ošetření hraček zajišťuje stálobarevnost dlouhá léta. Jasné barvy jsou odolné vůči otěru . Vhodné pro děti již od 12 měsíců.

Rozměry : 7,5x3,5x5,2 cm, Věk 1+, výrobce Janod

Hračky Janod, jsou vyráběny šetrně k životnímu prostředí a splňují bezpečnostní a jakostní normy EN71 (evropská norma hraček) 

 

Francouzská společnost Janod je známá nabídkou prvotřídních hraček ze dřeva. V nabídce Janod najdeme dřevěné hračky s tradicí, které jsou však vyráběny moderními technologiemi a splňují očekávání a potřeby dnešních dětí a jejich rodičů. Díky použitým kvalitním materiálům získáte pro své dítě nadčasovou hračku, se kterou se budou hrát i další generace. Výrobky značky Janod neustále podstupují inovace, aby naplňovali moderní trendy. Za kvalitou značky Janod stojí i mezinárodní ocenění jako PAL Awards  či zlatá příčka v Best Toy Award v Oppenheim Toy Portfolio Award, kde o vítězi rozhodují děti, rodiče a pedagogové.