Janod policejní auto s policistou J08564

Novinky|Dřevěné vláčky » Vagóny|Dřevěné vláčky » Autíčka k vláčkodrahám

Cena:156
Bez DPH:129(DPH 21%)
Rating:0, Votes:0

Na železnici i ve městě  je potřeba dodržovat pořádek - policista může honit zločince se svým policejním vozem.

Autíčko může být použito samostaně  nebo v kombinaci  s vláčkodráhou . Auto může jezdit po kolejích a poskytne dítěti mnoho herních podnětů, rozvíjející  fantazii a manuální dovednosti. Jde o špičkový výrobek splňující přísná kritéria kvality a bezpečnosti. Povrchová úprava je zdravotně nezávadná, takže i když si menší dítě dá hračku do pusy, nehrozí zdravotní rizika. Barevné ošetření hraček zajišťuje stálobarevnost dlouhá léta. Barvy jsou odolné vůči otěru a hračky ze dřeva Janod budou celá léta jako nové. Vhodné pro děti již od 12 měsíců.  Rozměry : 7,5x3,5x5,2 cm, Věk 1+, výrobce Janod

Hračky Janod, jsou vyráběny šetrně k životnímu prostředí a splňují bezpečnostní a jakostní normy EN71 (evropská norma hraček) 

 

Francouzská společnost Janod je známá nabídkou prvotřídních hraček ze dřeva. V nabídce Janod najdeme dřevěné hračky s tradicí, které jsou však vyráběny moderními technologiemi a splňují očekávání a potřeby dnešních dětí a jejich rodičů. Díky použitým kvalitním materiálům získáte pro své dítě nadčasovou hračku, se kterou se budou hrát i další generace. Výrobky značky Janod neustále podstupují inovace, aby naplňovali moderní trendy. Za kvalitou značky Janod stojí i mezinárodní ocenění jako PAL Awards  či zlatá příčka v Best Toy Award v Oppenheim Toy Portfolio Award, kde o vítězi rozhodují děti, rodiče a pedagogové.