Brio auto s obytným přívěsem 33949

Dřevěné vláčky » Vagóny|Dřevěné vláčky » Autíčka k vláčkodrahám

Cena:369
Bez DPH:305(DPH 21%)
Rating:0, Votes:0

Připojte karavan, otevřete víko na střeše, skočte do přívěsu a dovolená může začít. Auto má super sílu a dokáže jezdit po železnici a táhnout nejen obytný přívěs,ale i vagon. Součástí balení jsou i dvě plastové figurky.
Sada je skvělým rozšiřujícím doplňkem s vláčkodráhám. Přívěs je k autu připojen magnetem a má odnímatelnou střechu pro vložení figurky. Je  možné použít  i na dřevěné koleje.
Auto a přívěs pomocí magnetických spojek snadno připojíte k sobě ,nebo jiným vagónům.
Hračka podněcuje k zábavnému a dobrodružnému hraní rolí, které rozvíjí jemné motorické dovednosti dítěte. 
Příslušenství značky Brio je možno kombinovat se všemi dalšími dřevěnými vláčkodráhami na trhu.
Hračky BRIO jsou vysoce kvalitní, vytvořené odborníky s důrazem na bezpečnost součástek.

Pro děti od 3 let
Rozměry: 19,8 x 3,6 x 5 cm
Materiál:  kvalitní a odolný plast, dřevo, magnet

Brio je tradiční švédský výrobce dřevěných hraček. V jeho portfoliu najdete jedny z nejkvalitnějších dřevěných vláčkodráh a doplňků. Kromě vláčků nabízí také klasické hračky a kostky ze dřeva pro nejmenší děti.
Společnost BRIO byla založena v roce 1884 v Osby,na jihu Švédska. Dnes se malý rodinný podnik rozrostl na globální společnost BRIO AB s dceřinými společnostmi v Německu, Francii a Japonsku a distributory po celém světě. Produktové portfolio BRIO v současné době sestává z mnoha hraček, ale také her pro celou rodinu pod značkou Alga.
Sídlo společnosti BRIO sídlí v Malmö od roku 2006. Společnost BRIO jako celek zaměstnává přibližně 70 lidí a je zastoupena ve zhruba 20 zemích.
BRIO je dodavatelem u Švédského královského dvora od 40. let 20. století.