HAPE bambusové letadlo HA5551

Hape autíčka bambusová|Úvodní stránka

Cena:117
Bez DPH:97(DPH 21%)
Rating:3.00, Votes:10

Má jednoduchý design, je vyrobeno kombinací bambusu a umělé hmoty.  Kokpit je připraven pro imaginárního pilota – jen naskočit a letět . Hlavní materiál: bambus.

Rozměr:8,8x8 x3,5 cm , Věk: 3+, výrobce: Hape International Inc. 

Bambusový základ je lehký a odolný s elegantním designemVyroben z obnovitelných zdrojů bambusu s malým dopadem na životní prostředí . Podněcuje tvorbu a aktivitu při hraní, poskytne hodiny aktivního hraní . Netoxické povrchové úpravy a bezpečné materiály pro děti

Rozměr:8,5x5,5x4 cm , Věk: 3+, výrobce: Hape International Inc. 

 

Značka hraček Hape je jednou ze značek patřící společnosti Hape International Inc. (Kanada). Společnost vlastní například i značky Educo či Beleduc.

Firma se během posledních dvou desetiletí etablovalo jako jedna z nejoblíbenějších a nejúspěšnějších výrobců hraček . Hape je etickou společností, která neustále vyhledává nová ekologická řešení v oblasti materiálů, designu a postupů výroby. Hape spolupracuje s designéry z celého světa, kteří přispívají k tomu, aby každá hračka byla mistrovským designérským dílem. Hape kombinuje nápadité návrhy hraček s vysoce kvalitními materiály, které přirozeně rozvíjí schopnosti dětí a podporují jejich rozvoj. 

Výrobky Hape splňují bezpečnostní a jakostní normy EN71 (evropská norma hraček) a ASTM (Americká společnost testování materiálů).