HAPE bambusový vrtulník HA5552

Novinky|Hape autíčka bambusová

Cena:117
Bez DPH:97(DPH 21%)
Rating:0, Votes:0

Tyto nové hračky jsou velmi ekologicky šetrné. Mají jednoduchý design, jsou vyrobeny kombinací bambusu a umělé hmoty. Jejich vzhled podtrhují detaily zvýrazněné vodovými barvami. 

Kokpit je připraven pro imaginárního pilota – jen naskočit a letět. Hlavní materiál: bambus.

Rozměr:5x10x3,5 cm , Věk: 3+, výrobce: Hape International Inc. 

 

Bambusový základ je lehký a odolný s elegantním designem. Vyroben z obnovitelných zdrojů bambusu s malým dopadem na životní prostředí .Podněcuje tvorbu a aktivitu při hraní, poskytne hodiny aktivního hraní . Netoxické povrchové úpravy a bezpečné materiály pro děti.

 

Značka hraček Hape je jednou ze značek patřící společnosti Hape International Inc. (Kanada). Společnost vlastní například i značky Educo či Beleduc.

Firma se během posledních dvou desetiletí etablovalo jako jedna z nejoblíbenějších a nejúspěšnějších výrobců hraček . Hape je etickou společností, která neustále vyhledává nová ekologická řešení v oblasti materiálů, designu a postupů výroby. Hape spolupracuje s designéry z celého světa, kteří přispívají k tomu, aby každá hračka byla mistrovským designérským dílem. Hape kombinuje nápadité návrhy hraček s vysoce kvalitními materiály, které přirozeně rozvíjí schopnosti dětí a podporují jejich rozvoj. 

Výrobky Hape splňují bezpečnostní a jakostní normy EN71 (evropská norma hraček) a ASTM (Americká společnost testování materiálů).