Bigjigs Rail Dřevěná replika lokomotivy Black 5 engine BJT454

Dřevěné vláčky » Lokomotivy

Cena:333
Bez DPH:275(DPH 21%)
Rating:0, Votes:0

Replika skutečné britské lokomotivy ze zlatého věku železnice. Stanier třída 5 4-6-0 , běžně známý jako Black Five, je třída 4-6-0 parní lokomotivy. Tu představil William Stanier v 1934 a byla vyrábena do roku 1951. Několik lokomotiv této třídy jezdilo do konce využívání páry na britských železnicích v roce 1968,  a osmnáct je dodnes uchováno.
Součásti balení jsou také koleje 2 koleje.
Příslušenství značky Bigjigs je možno kombinovat se všemi dalšími dřevěnými vláčkodráhami na trhu.
Vyrobeno z vysoce kvalitních, odpovědně získaných materiálů. 

Pro děti od 3 let
Rozměry : 19x 5x 3,5 cm
Materiál: dřevo,plast

Anglická značka Bigjigs byla založena roku 1985 a zpočátku se zabývala výrobou pouze dřevěných puzzlí. Majitelé vyráběli vše ručně s láskou v malém zahradním domku, své výrobky prodávali na trhu. Spokojení zákazníci výrobce motivovali k mnoha dalším nápadům a rozšíření nabídky o další dřevěné hračky. Přibylo zasílání poštou a prodej přes katalog. Spokojenost a věhlas značky rostla, takže následoval velkoobchodní prodej a pro udržení výrobních cen přesun a rozšíření výroby na východ. Nové značky kvalitních a nápaditých hraček si v Anglii všimly další velké prodejní firmy.
Dnes Bigjigs hračky zůstávájí ve vlastnictví rodiny s obrovskými sklady v jiho-východní Anglii.
Společnost i nadále dodává své hračky široké zákaznické základně ve Velké Británii a západní Evropě podpořená loajálním, oddaným a tvrdě pracujícím týmem zaměstnanců. Veškeré dřevěné hračky BigJigs jsou navržené v Anglii a vyrobené jak tamtéž, tak i ve východní Evropě a jihovýchodní Asii.
Kvalita hraček značky BigJigs je testována a odpovídá všem podmínkám pro prodej v EU a USA.