Bigjigs Raill Dřevěná vláčkodráha piráti BJT038

Dřevěné vláčky » Sestavy, vláčkodráhy

Cena:1189
Bez DPH:983(DPH 21%)
Rating:0, Votes:0

Ahoj námořníci! Tato dřevěná sada pirátských vlaků je připravena na dobrodružství vašeho malého dítěte na volném moři! Pirátský vlak veze dva vozy nesoucí odnímatelné náklady, děla a truhlu s pokladem! Cesta skrz nebezpečnou krajinu s houpavou kolejí, kolem bouřlivých moří a mostem přes vlny. Pokračujte kolem pouštního ostrova, ale pozor na žraloky a chobotnice zamořené vody! Po cestě potkáte ztroskotané piráty připravené ukrást vaši kořist a vaši loď! 
Hra podporuje představivost, obratnost a koordinaci. Vyrobeno z vysoce kvalitních, odpovědně získaných materiálů. Odpovídá současným evropským bezpečnostním normám. Skládá se ze 42 herních kusů.

Pro děti od 3 let
Rozměry: 49x98x79,5 cm
Materiál: dřevo

Anglická značka Bigjigs byla založena roku 1985 a zpočátku se zabývala výrobou pouze dřevěných puzzlí. Majitelé vyráběli vše ručně s láskou v malém zahradním domku, své výrobky prodávali na trhu. Spokojení zákazníci výrobce motivovali k mnoha dalším nápadům a rozšíření nabídky o další dřevěné hračky. Přibylo zasílání poštou a prodej přes katalog. Spokojenost a věhlas značky rostla, takže následoval velkoobchodní prodej a pro udržení výrobních cen přesun a rozšíření výroby na východ. Nové značky kvalitních a nápaditých hraček si v Anglii všimly další velké prodejní firmy.
Dnes Bigjigs hračky zůstávájí ve vlastnictví rodiny s obrovskými sklady v jiho-východní Anglii.
Společnost i nadále dodává své hračky široké zákaznické základně ve Velké Británii a západní Evropě podpořená loajálním, oddaným a tvrdě pracujícím týmem zaměstnanců. Veškeré dřevěné hračky BigJigs jsou navržené v Anglii a vyrobené jak tamtéž, tak i ve východní Evropě a jihovýchodní Asii.
Kvalita hraček značky BigJigs je testována a odpovídá všem podmínkám pro prodej v EU a USA.