Bigjigs Toys Obrázkové kostky farma 16 kostek BJ798

Dřevěné hračky, kostky a puzzle

Cena:132
Bez DPH:109(DPH 21%)
Rating:0, Votes:0

16 dřevěných kostek tvoří šest různých obrázků se zvířátky .
Hrací kostky pomáhají rozvíjet obratnost, odpovídající schopnosti a soustředění. Kompaktní rozměry zajišťují, že tato hádanka je užitečným kamarádem jak doma, tak i cestu. 
Šikovný dřevěná krabička  umožňuje bezpečné skladování všech kostek.

Pro děti od 18 měsíců, Rozměry:18x18x4,2 cm, výrobce Bigjigs Toys    

Anglická značka Bigjigs Toys byla založena roku 1985 a zpočátku se zabývala výrobou pouze dřevěných puzzlí. Majitelé vyráběli vše ručně s láskou v malém zahradním domku, své výrobky prodávali na trhu. Spokojení zákazníci výrobce motivovali k mnoha dalším nápadům a rozšíření nabídky o další dřevěné hračky. Přibylo zasílání poštou a prodej přes katalog. Spokojenost a věhlas značky rostla, takže následoval velkoobchodní prodej a pro udržení výrobních cen přesun a rozšíření výroby na východ. Nové značky kvalitních a nápaditých hraček si v Anglii všimly další velké prodejní firmy.
Dnes Bigjigs Toys hračky zůstávájí ve vlastnictví rodiny s obrovskými sklady v jiho-východní Anglii.
Společnost i nadále dodává své hračky široké zákaznické základně ve Velké Británii a západní Evropě podpořená loajálním, oddaným a tvrdě pracujícím týmem zaměstnanců. Veškeré dřevěné hračky Bigjigs Toys jsou navržené v Anglii a vyrobené jak tamtéž, tak i ve východní Evropě a jihovýchodní Asii.
Kvalita hraček značky BigJigs Toys je testována a odpovídá všem podmínkám pro prodej v EU a USA.