Detoa Kuličková dráha 14230

Dřevěné hračky, kostky a puzzle

Cena:396
Bez DPH:327(DPH 21%)
Rating:0, Votes:0

S dřevěnou kuličkovou dráhou se zabaví nejen Vaše dítě. I dospělí se rádi vrátí do dětských let. 
Po sestavení do různých tvarů si děti mohou pustit kuličku a pozorovat její cestu dolů pomocí gravitace. 
Hra s ineraktivní kuličkovou dráhou podporuje dětskou fantazii, prostorovou představivost,prostorové vidění, logické myšlení a procvičují motoriku dětských prstíků.
Sada obsahuje 48 dřevěných dílků a 10 dřevěných kuliček.
Kvalitní zpracování.  Celé vyrobeno v ČR. Certifikováno nezávislou laboratoří ITC Zlín.

Pro děti od 3 let
Základní rozměr krychle 27x27x27mm.
Kuličky průměr 13mm.

Tyto české dřevěné hračky jsou vyráběny z kvalitního dřeva, které se těží v horských oblastech střední Evropy. Pro barvení se používají pouze kvalitní, certifikované a ekologické barvy a laky, které vyhovují normě EN 71 a nezatěžují životní prostředí. Protože jsou hračky určeny převážně nejmenším dětem, je technologickému procesu a kompletaci věnována zvlášť vysoká pozornost, která zaručuje stálou a vysokou kvalitu výrobků.

Dřevěné hračky firmy Detoa se řadí mezi nejkvalitnější a nejestetičtější dřevěné hračky, které jsou v současnosti na evropském a tuzemském trhu k dostání. Nákupem hraček povedete své děti k rozvoji motorických schopností, estetickému cítění a kladnému vztahu k přírodnímu materiálu - dřevu. K hračkám Detoa se vracejí již několikáté generace. Prarodiče, rodiče - všichni vyrůstali s našimi hračkami značky Schowanek, Tofa a DETOA.