Vilac Dřevěné kostky zvířátka 9 ks V2406

Dřevěné hračky, kostky a puzzle

Cena:343
Bez DPH:283(DPH 21%)
Rating:0, Votes:0

Milují Vaše děti příběhy? Pak je nadchnou tyto dřevěné kostičky, které mají nádherné ilustrace zvířátek! Povídejte dětem pohádku o Kočičkách, Pejcích nebo Rybičkách. Společně se skvěle zabavíte! Devět dřevěných kostek s ilustracemi, z kterých je možno postavit šest velkých obrázků se zvířátky. Skládáním obrázků si děti rozvíjí motoriku, představivost a tvůrčí myšlení.
Hračky Vilac mají značku francouzské agentury ADEME, to znamená, že tyto dřevěné hračky jsou vyráběny ekologicky. Šetří životní prostředí, neznečišťují půdu, vodu a vzduch, neplýtvají energiemi.

Rozměr: 18x18x5 cm
Vhodné pro věk 2+ 
Materiál: vysoce kvalitní lakované dřevo z udržitelných a obnovitelných zdrojů
Výrobce : Vilac

Již více než 100 let plní značka Vilac dětské sny. Společnost Vilac sídlí hluboko v srdci pohoří Jura, obklopena horami, jezery a lesy. Tato francouzská společnost vyrábí od roku 1911 dřevěné hračky v klasickém, starodávném stylu s moderními barvami a vzory. Hračky Vilac jsou jedinečné, nikdy nevyjdou z módy a dokáží okouzlit všechny generace. Vilac pomáhá utvářet dětskou představivost svými radostnými ilustracemi či dizajny a reinterpretací klasických hraček, které se jen tak neopotřebují.
Děti dostávají na Vánoce a narozeniny spousty hraček, většina z nich je však nezaujme na dlouhou dobu, láska k hračce se nenaplní. Dřevěné hračky Vilac vzbuzují vášeň i o 50 let později, když jako dospělí náhodou najdete v podkroví hračky, které jste jako děti milovali. Vilac již 100 let propojuje děti s hračkami, které si oblíbí a váží si jich.