Gowi Pískový a vodní mlýn modrý GW55942

Hračky do vody i na písek

Cena:382
Bez DPH:316(DPH 21%)
Rating:0, Votes:0

Tento pískový a vodní mlýn by neměl chybět na pískovišti,ve vaně, nebo v bazénku! Hračka s různými barevnými prvky je ideální pro dívky i chlapce od 12 měsíců.
Mlýn je ideální velikosti, aby si děti mohly naplnit jemný písek nebo vodu do zásobníku nahoře. Obsah lze uvolnit pomocí posuvníku.
Obsah protéká červeným slunečním kolem, houpačkou a nakonec několika koly nebo kontejnery, dokud nedosáhne dna. Obsah lze naplnit okamžitě nahoře a zábava začíná znovu.
Mlýn je perfektním dárkem, který dává pískovišti i bazénku novou dynamiku. Hračka je vyrobena z vysoce kvalitních a netoxických materiálů.
Robustní zpracování a stabilita. 

Pro děti od 12 měsíců
Materiál: vysoce kvalitní a netoxický plast 
Rozměry: 24,5 cm x 12,5 cm x 41,5 cm
Hmotnost: 460 g
Vyrobeno dle evropské normy pro bezpečnost hraček EN 71

Rakouska značka Gowi je již od roku 1958 známá jako výrobce nádherných plastových hraček, které jsou nejenom levné, ale také praktické a odolné. Značka Gowi obsahuje širokou škálu výrobků od jednoduchých kbelíků, stavění pyramid, hraček do vany, aut, skvělých kuchyňských nářadí, čajových souprav, imitací potravin a dokonce i sporáků . Hračky Gowi jsou určeny také na pískoviště jako např. rýče, lopaty a hrábě, stejně jako hračky tvarující písek - kbelíky, síta a vodní čerpadla, které připravují písek pro stavbu hradů! Také úžasné hračky Gowi určené do vody dělají z koupání opravdu skvělou zábavu!