Small Foot Vodní hračka plachetnice 3 ks LE11653

Hračky do vody i na písek

Cena:317
Bez DPH:262(DPH 21%)
Rating:0, Votes:0

Pozor námořníci,zvedáme kotvy a vyplouváme! Tyto dřevěné plachetnice potěší každé dítě ať už ve vaně, brouzdališti nebo v bazénu. Pro větší zábavu nabízí plachetnice na palubě prostor pro členy posádky.
Cena je uvedena za 3 ks. K dispozici jsou 3 barevné varianty, pokud máte zájem o konkrétní barvu doplňte prosím zvolenou variantu do poznámky v objednávce. Pokud bude skladem, rádi Vám vyhovíme. V případě nezadání konkrétního motivu zasíláme náhodně.
Pro dlouhou životnost výrobku po každém použití vyjměte hračky z vody a dobře je osušte.

Rozměr: 10x5,5x11 cm
Pro děti od 2 let
Materiál: dřevo, látka

Německá firma Legler zaměřená na výrobu kvalitních dřevěných hraček od roku 1996. Všechny dřevěné hračky značky small foot mají označení CE a jsou vyráběny dle evropské normy pro bezpečnost hraček EN 71. Použité barvy jsou speciálně vyvinuty pro dřevěné hračky a jsou odolné i proti slinám dětí. Dřevo, které se používá pro tyto hračky, většinou pochází z lesnických společností zapojených do zalesňování. To nabízí všem zákazníkům možnost přispět k zachování přirozeně rostoucích lesů. Dřevěné hračky small foot jsou zářivě barevné produkty, které jsou vyrobeny převážně z přírodních surovin - dřeva. Dětem dělají radost od útlého věku, rozvíjí jejich hmatové a smyslové dovednosti. Cílem značky small foot je podporovat duševní a fyzický vývoj dětí.