Detoa Pyramida Krtek v raketě 13699

Dřevěné hračky pro nejmenší

Cena:131
Bez DPH:108(DPH 21%)
Rating:0, Votes:0

Dřevěná skládací pyramida s motivem oblíbené pohádkové postavičky Krtečka. Skládací pyramida pomáhá rozvíjet motorické schopnosti,logické myšlení a představivost dítěte.
Výrobek splňuje požadavky EU na bezpečnost hraček a je vhodný pro děti od 1 roku.

Pro děti od 12 měsíců
Rozměry  140 x 55 mm
Materiál: dřevo
Český výrobek

Tyto české dřevěné hračky jsou vyráběny z kvalitního dřeva, které se těží v horských oblastech střední Evropy. Pro barvení se používají pouze kvalitní, certifikované a ekologické barvy a laky, které vyhovují normě EN 71 a nezatěžují životní prostředí. Protože jsou hračky určeny převážně nejmenším dětem, je technologickému procesu a kompletaci věnována zvlášť vysoká pozornost, která zaručuje stálou a vysokou kvalitu výrobků.

Dřevěné hračky firmy Detoa se řadí mezi nejkvalitnější a nejestetičtější dřevěné hračky, které jsou v současnosti na evropském a tuzemském trhu k dostání. Nákupem hraček povedete své děti k rozvoji motorických schopností, estetickému cítění a kladnému vztahu k přírodnímu materiálu - dřevu. K hračkám Detoa se vracejí již několikáté generace. Prarodiče, rodiče - všichni vyrůstali s našimi hračkami značky Schowanek, Tofa a DETOA.