Bigjigs Baby Dřevěný vláček s nasazováním BB037

Dřevěné hračky pro nejmenší

Cena:525
Bez DPH:434(DPH 21%)
Rating:0, Votes:0

Ideální hračka, která zlepšuje motoriku, obratnost, koordinaci a samozřejmě fantazii! Hra představuje jedinečný zážitek, protože vlak lze sestavovat mnoha různými způsoby. Vagóny jsou spojeny dřevěnými kolíčky. 
Vyrobeno z vysoce kvalitních a zodpovědně pocházejících materiálů. 
Skládá se z 28 kusů hry.
    
Pro děti od 12 měsíců
Rozměry: 57x8x13 cm
Materiál: dřevo

Anglická značka Bigjigs byla založena roku 1985 a zpočátku se zabývala výrobou pouze dřevěných puzzlí. Majitelé vyráběli vše ručně s láskou v malém zahradním domku, své výrobky prodávali na trhu. Spokojení zákazníci výrobce motivovali k mnoha dalším nápadům a rozšíření nabídky o další dřevěné hračky. Přibylo zasílání poštou a prodej přes katalog. Spokojenost a věhlas značky rostla, takže následoval velkoobchodní prodej a pro udržení výrobních cen přesun a rozšíření výroby na východ. Nové značky kvalitních a nápaditých hraček si v Anglii všimly další velké prodejní firmy.
Dnes Bigjigs hračky zůstávájí ve vlastnictví rodiny s obrovskými sklady v jiho-východní Anglii.
Společnost i nadále dodává své hračky široké zákaznické základně ve Velké Británii a západní Evropě podpořená loajálním, oddaným a tvrdě pracujícím týmem zaměstnanců. Veškeré dřevěné hračky BigJigs jsou navržené v Anglii a vyrobené jak tamtéž, tak i ve východní Evropě a jihovýchodní Asii.
Kvalita hraček značky BigJigs je testována a odpovídá všem podmínkám pro prodej v EU a USA.