Bigjigs Rail Modrý zvedací most BJT370

Novinky|Dřevěné vláčky » Mosty

Cena:549
Bez DPH:454(DPH 21%)
Rating:0, Votes:0

S tímto dřevěným modrým zvedacím mostem můžete posunout hru na novou úroveň. Skvělý doplněk k jakékoli dřevěné soupravě vlaků. Podporuje kreativní a nápadité hraní. 
Bigjigs dřevěné vláčkodráhy a jejich příslušenství je možno kombinovat se všemi dalšími značkami dřevěných vláčkodráh na trhu.Vyrobeno z vysoce kvalitních, odpovědně získaných materiálů. Odpovídá současným evropským bezpečnostním normám.
Most je dodáván včetně dvou nájezdových kolejí.

Rozměr: 23,5x17x9,x5 cm
Pro děti od 3 let
Materiál: dřevo,plast

Anglická značka Bigjigs byla založena roku 1985 a zpočátku se zabývala výrobou pouze dřevěných puzzlí. Majitelé vyráběli vše ručně s láskou v malém zahradním domku, své výrobky prodávali na trhu. Spokojení zákazníci výrobce motivovali k mnoha dalším nápadům a rozšíření nabídky o další dřevěné hračky. Přibylo zasílání poštou a prodej přes katalog. Spokojenost a věhlas značky rostla, takže následoval velkoobchodní prodej a pro udržení výrobních cen přesun a rozšíření výroby na východ. Nové značky kvalitních a nápaditých hraček si v Anglii všimly další velké prodejní firmy.
Dnes Bigjigs hračky zůstávájí ve vlastnictví rodiny s obrovskými sklady v jiho-východní Anglii.
Společnost i nadále dodává své hračky široké zákaznické základně ve Velké Británii a západní Evropě podpořená loajálním, oddaným a tvrdě pracujícím týmem zaměstnanců. Veškeré dřevěné hračky BigJigs jsou navržené v Anglii a vyrobené jak tamtéž, tak i ve východní Evropě a jihovýchodní Asii.
Kvalita hraček značky BigJigs je testována a odpovídá všem podmínkám pro prodej v EU a USA.