Wonderworld Dřevěné mini policejní auto WW-4072

Dřevěné hračky pro nejmenší

Cena:256
Bez DPH:212(DPH 21%)
Rating:0, Votes:0

Autíčko je rozkládací, jedná se o skvělou jednoduchou stavebnici pro nejmenší. Tímto způsobem se procvičuje jemná motorika a schopnost dítěte spojovat různé tvary. Děti se učí logickému myšlení, rozvíjí dětskou motoriku a fantazii. Perfektní velikost pro malé ručičky, snadné hraní a přenášení.
Hračky Wonderworld jsou natřeny přírodními a vodou ředitelnými netoxickými barvami, které jsou extrahovány z rostlinných výtažků.

Rozměry: 8,5x13x10,5 cm
Pro děti od 18 měsíců
Materiál: dřevo

Krásné, ekologické, nápadité, vyráběné od roku 1985. Jedny z nejlepších dřevěných hraček.
Hračky jsou vyrobeny z těch nejlepších materiálů a masivního dřeva, s velkým důrazem na perfektní zpracování, design a kvalitu.
Značka Wonderworld se pravidelně umisťuje v mnoha hračkářských soutěžích a je držitelem četných ocenění v zemích z celého světa.
Všechny hračky jsou podporovány silnou ekologickou politikou Wonderworld. Projekt Tree Plus (zahájen v roce 2008) zaručuje výsadbu 2 stromů na každý jeden použitý při výrobě hraček. Balení všech produktů je také vyrobeno z více než 70% recyklovaného materiálu. Všechny hračky Wonderworld splňují mezinárodní normy ASTM a EN-71.