Qman stavebnice První kostky Mořský svět 5001

Dřevěné hračky pro nejmenší

Cena:325
Bez DPH:269(DPH 21%)
Rating:0, Votes:0

Sada stavebnicových kostek pro nejmenší. Stavebnicové kostičky mají zvířecí potisk a děti z nich mohou postavit hvězdici, velrybu, žraloka, želvu a mořského koníka. Vyrobeno z netoxického ABS plastu, v balení 34 dílků. Velmi dobrá kvalita stavebních bloků.

Pro děti od 18měsíců
Materiál: plast
Počet dílků: 34
Kompatibilní s Lego, Sluban, Cobi apod.

Stavebnice odpovídají mezinárodním standardům pro prodej hraček. 
Pro vedení QMAN je důležité, aby měly stavebnice vysokou kvalitu a byly finančně dostupné většině dětí. Stavebnice podporují a pomáhají rozvíjet dětskou představivost, kreativitu a motorické dovednosti.

Firma QMAN byla založena v roce 1994 poté, co si pan Zhan Kehua přivezl z dovolené v zahraničí stavebnici, která nadchla jeho dvě děti. Jejich zájem pro kostky stavebnice ho inspiroval k vytvoření vlastní firmy.
Roku 1984 založil továrnu k zpracování plastu, v roce 1994 se zrodila značka QMAN. V roce 2003 se firma QMAN stala druhou největší značkou stavebnic ve východní Evropě. Roku 2012 zautomatizovali výrobu, roku 2016 otevřeli druhou továrnu. V roce 2017 zahájili prodej stavebnice pro dívky. V roce 2019 vyvinuli řadu větších kostek pro nejmenší.