Green Toys Ponorka žlutá rukojeť GTSUBY1033

Hračky do vody i na písek

Cena:332
Bez DPH:274(DPH 21%)
Rating:0, Votes:0

Ponořte plavidlo pod vody, abyste prozkoumali terén na dně vany, nebo bazénku a nechte jej znovu se vynořit, aby viděl horizont při hledání dalšího dobrodružství! 
Toto robustní plavidlo má rotující zadní vrtuli, ploché dno pro větší stabilitu a robustní držadlo. Kabinu lze otevřít pro snadné čištění
Pokud hledáte plastové hračky na písek nebo do vody a při tom vám velmi záleží na bezpečnosti vašich dětí, nabízíme vám americkou značku ekologických hraček Green toys, která je populární nejen v americe, ale se svými výrobky sklízí neuvěřitelné úspěchy po celém světě.
Green toys, to je především odpovědná výroba hraček z recyklovaného plastu láhví od mléka.

Pro děti od 6 měsíců
Bezpečný materiál pro děti, který neobsahuje PVC, Bisfenol ani ftaláty
Pevný a hladký materiál
Originální design
Také obal je 100% ekologický a recyklovatelný
Rozměry: 13,4x11,4x26 cm

Podpořte naši planetu a kupte dětem právě hračku Green toys.
Americká značka Green Toys je předním výrobcem ekologicky a sociálně odpovědných hraček pro děti. Jejich výrobky jsou vyrobeny ze 100% recyklovaného plastu z primárního zdroje recyklovaných lahví na mléko. Do jejich fascinujícího rozsahu patří delikátní kuchyňské předměty i skvěle navržená vozidla, lodě, letadla a další. Green toys povzbuzuje děti k péči o životní prostředí. Pomocí jejich produktů můžete ukázat, že vy také. K dnešnímu dni Green Toys recykloval 15 milionů obalů na mléko, z kterých vznikly skvělé zelené hračky!