Bigjigs Toys Dřevěné hasičské auto BJT131

Dřevěné hračky pro kluky

Cena:548
Bez DPH:453(DPH 21%)
Rating:0, Votes:0

Zvedněte a otočte žebřík, abyste se dostali vysoko a hasili ohně, nebo zachraňovali třeba kočky ze stromů!
Vychutnejte si nápaditou hru s tímto nádherným dřevěným hasičským vozidlem. Toto krásně zpracované vozidlo je ideální pro každého malého hasiče. Je vždyje připraveno na zásah.  Děti jistě prožijí hodiny imaginativní hry.  Rozvíjí koordinaci rukou a očí, jemné motorické dovednosti a obratnost. Podporuje kreativní a imaginativní hru. 
Vyrobeno z vysoce kvalitních, odpovědně získaných materiálů. Odpovídá současným evropským bezpečnostním normám. 

Balení neobsahuje figurky .

Věk 3+ let. Výška: 18 cm, šířka: 28,5 cm, hloubka: 12 cm, výrobce Bigjigs Toys

Anglická značka Bigjigs Toys byla založena roku 1985 a zpočátku se zabývala výrobou pouze dřevěných puzzlí. Majitelé vyráběli vše ručně s láskou v malém zahradním domku, své výrobky prodávali na trhu. Spokojení zákazníci výrobce motivovali k mnoha dalším nápadům a rozšíření nabídky o další dřevěné hračky. Přibylo zasílání poštou a prodej přes katalog. Spokojenost a věhlas značky rostla, takže následoval velkoobchodní prodej a pro udržení výrobních cen přesun a rozšíření výroby na východ. Nové značky kvalitních a nápaditých hraček si v Anglii všimly další velké prodejní firmy.
Dnes Bigjigs Toys hračky zůstávájí ve vlastnictví rodiny s obrovskými sklady v jiho-východní Anglii. Společnost i nadále dodává své hračky široké zákaznické základně ve Velké Británii a západní Evropě podpořená loajálním, oddaným a tvrdě pracujícím týmem zaměstnanců. Veškeré dřevěné hračky BigJigs Toys jsou navržené v Anglii a vyrobené jak tamtéž, tak i ve východní Evropě a jihovýchodní Asii.