Bigjigs Toys Dřevěné natahovací letadlo BJ993

Dřevěné hračky pro kluky

Cena:99
Bez DPH:82(DPH 21%)
Rating:0, Votes:0

Potáhni zpět a jeď!  Tato pestrobarevné dřevěné letadlo pomáhá rozvíjet obratnost a koordinaci. Vyrobeno z vysoce kvalitních, odpovědně získaných materiálů. Kvalita hraček značky BigJigs Toys je testována a odpovídá všem podmínkám pro prodej v EU a USA.

Cena je uvedena za 1 kus.

Věk: 2+, Rozměry:  58 mm, šířka: 95 mm, délka: 87 mm., výrobce Bigjigs Toys

Anglická značka Bigjigs Toys byla založena roku 1985 a zpočátku se zabývala výrobou pouze dřevěných puzzlí. Majitelé vyráběli vše ručně s láskou v malém zahradním domku, své výrobky prodávali na trhu. Spokojení zákazníci výrobce motivovali k mnoha dalším nápadům a rozšíření nabídky o další dřevěné hračky. Přibylo zasílání poštou a prodej přes katalog. Spokojenost a věhlas značky rostla, takže následoval velkoobchodní prodej a pro udržení výrobních cen přesun a rozšíření výroby na východ. Nové značky kvalitních a nápaditých hraček si v Anglii všimly další velké prodejní firmy.
Dnes Bigjigs Toys hračky zůstávájí ve vlastnictví rodiny s obrovskými sklady v jiho-východní Anglii. Společnost i nadále dodává své hračky široké zákaznické základně ve Velké Británii a západní Evropě podpořená loajálním, oddaným a tvrdě pracujícím týmem zaměstnanců. Veškeré dřevěné hračky BigJigs Toys jsou navržené v Anglii a vyrobené jak tamtéž, tak i ve východní Evropě a jihovýchodní Asii.