Bigjigs Baby skládací buldozer BB124

Dřevěné hračky pro kluky

Cena:489
Bez DPH:404(DPH 21%)
Rating:0, Votes:0

Dvě hračky v jednom! Skládačka a auto. Rozvíjejte dovednosti dítěte při řešení problémů pomocí skládání. Předtím, než se toto dřevěné vozidlo dostane do pohybu, musí vaše  dítě nejprve naskládat všechny kusy ve správném pořadí a poté může začít zábava! 

Vyrobeno z vysoce kvalitních, odpovědně získaných materiálů. Odpovídá současným evropským bezpečnostním normám.

Pro děti od 1 roku, Rozměr: 12,8x20x10,8 cm, výrobce Bigjigs Toys

Anglická značka Bigjigs byla založena roku 1985 a zpočátku se zabývala výrobou pouze dřevěných puzzlí. Majitelé vyráběli vše ručně s láskou v malém zahradním domku, své výrobky prodávali na trhu. Spokojení zákazníci výrobce motivovali k mnoha dalším nápadům a rozšíření nabídky o další dřevěné hračky. Přibylo zasílání poštou a prodej přes katalog. Spokojenost a věhlas značky rostla, takže následoval velkoobchodní prodej a pro udržení výrobních cen přesun a rozšíření výroby na východ. Nové značky kvalitních a nápaditých hraček si v Anglii všimly další velké prodejní firmy.
Dnes Bigjigs hračky zůstávájí ve vlastnictví rodiny s obrovskými sklady v jiho-východní Anglii.
Společnost i nadále dodává své hračky široké zákaznické základně ve Velké Británii a západní Evropě podpořená loajálním, oddaným a tvrdě pracujícím týmem zaměstnanců. Veškeré dřevěné hračky BigJigs jsou navržené v Anglii a vyrobené jak tamtéž, tak i ve východní Evropě a jihovýchodní Asii.
Kvalita hraček značky BigJigs je testována a odpovídá všem podmínkám pro prodej v EU a USA.