Bigjigs Baby skládací traktor BB125

Dřevěné hračky pro kluky

Cena:489
Bez DPH:404(DPH 21%)
Rating:0, Votes:0

Dvě hračky v jednom! Skládačka a traktor. Multifunkční hračka pro malé šikuly. Auto lze jednoduše rozkládat a skládat nasazováním jednotlivých dílů na dřevěné kolíky. Děti takto cvičí motoriku svých rukou zábavnou hrou. Rozvíjejte dovednosti dítěte při řešení problémů pomocí skládání. Naskládat všechny kusy ve správném pořadí a poté může začít zábava! 

Pro děti od 1 roku, Rozměry: 16,8x12,8x10 cm, výrobce Bigjigs Toys

Anglická značka Bigjigs Toys byla založena roku 1985 a zpočátku se zabývala výrobou pouze dřevěných puzzlí. Majitelé vyráběli vše ručně s láskou v malém zahradním domku, své výrobky prodávali na trhu. Spokojení zákazníci výrobce motivovali k mnoha dalším nápadům a rozšíření nabídky o další dřevěné hračky. Přibylo zasílání poštou a prodej přes katalog. Spokojenost a věhlas značky rostla, takže následoval velkoobchodní prodej a pro udržení výrobních cen přesun a rozšíření výroby na východ. Nové značky kvalitních a nápaditých hraček si v Anglii všimly další velké prodejní firmy.
Dnes Bigjigs Toys hračky zůstávájí ve vlastnictví rodiny s obrovskými sklady v jiho-východní Anglii. Společnost i nadále dodává své hračky široké zákaznické základně ve Velké Británii a západní Evropě podpořená loajálním, oddaným a tvrdě pracujícím týmem zaměstnanců. Veškeré dřevěné hračky BigJigs jsou navržené v Anglii a vyrobené jak tamtéž, tak i ve východní Evropě a jihovýchodní Asii.
Kvalita hraček značky Bigjigs Toys je testována a odpovídá všem podmínkám pro prodej v EU a USA.