Detoa Krtek rybářem DE13912

Dřevěné hračky pro kluky

Cena:267
Bez DPH:221(DPH 21%)
Rating:0, Votes:0

Zábavná magnetická hra pro děti na soustředění, motoriku a  trpělivost. Cílem hráče je pochytat co nejvíce rybek v co nejkratším čase. Dno krabice, do kterého se umístí papírová vložka, slouží zároveň jako rybník.
Výrobek splňuje požadavky EU na bezpečnost hraček a je vhodný pro děti od 3 let.

Vhodné pro děti od 3 let. Obsahuje malé části.
Obsah balení: 2 pruty s magnetem, 9 "rybek" s kovovými kroužky a návod.
Baleno v papírové krabici o rozměrech 295 x 200 x 60 mm.

Tyto české dřevěné hračky jsou vyráběny z kvalitního dřeva, které se těží v horských oblastech střední Evropy. Pro barvení se používají pouze kvalitní, certifikované a ekologické barvy a laky, které vyhovují normě EN 71 a nezatěžují životní prostředí. Protože jsou hračky určeny převážně nejmenším dětem, je technologickému procesu a kompletaci věnována zvlášť vysoká pozornost, která zaručuje stálou a vysokou kvalitu výrobků.

Dřevěné hračky firmy Detoa se řadí mezi nejkvalitnější a nejestetičtější dřevěné hračky, které jsou v současnosti na evropském a tuzemském trhu k dostání. Nákupem hraček povedete své děti k rozvoji motorických schopností, estetickému cítění a kladnému vztahu k přírodnímu materiálu - dřevu. K hračkám Detoa se vracejí již několikáté generace. Prarodiče, rodiče - všichni vyrůstali s našimi hračkami značky Schowanek, Tofa a DETOA.