Bigjigs Toys Moje nářadí v přepravce BJ688

Dřevěné hračky pro kluky

Cena:394
Bez DPH:326(DPH 21%)
Rating:0, Votes:0

S klíčem, kladivem, maticemi a šrouby a dokonce i šroubovákem a pravítkem obsahuje tato sada nástrojů vše, co mladý řemeslník potřebuje! Robustní dřevěná skříňka na nářadí má rukojeť, takže si vaše dítě může vzít své nářadí s sebou na cesty! Pomáhá rozvíjet obratnost a koordinaci. Skládá se ze 16 herních kusů.Sada obsahuje 18 dílů.Vyrobeno z vysoce kvalitních, odpovědně získaných materiálů. Odpovídá současným evropským bezpečnostním normám.    

Rozměry: 22,9x13x13 cm
Vhodné pro děti od 3 let, materiál : dřevo, výrobce Bigjigs Toys

Anglická značka Bigjigs Toys byla založena roku 1985 a zpočátku se zabývala výrobou pouze dřevěných puzzlí. Majitelé vyráběli vše ručně s láskou v malém zahradním domku, své výrobky prodávali na trhu. Spokojení zákazníci výrobce motivovali k mnoha dalším nápadům a rozšíření nabídky o další dřevěné hračky. Přibylo zasílání poštou a prodej přes katalog. Spokojenost a věhlas značky rostla, takže následoval velkoobchodní prodej a pro udržení výrobních cen přesun a rozšíření výroby na východ. Nové značky kvalitních a nápaditých hraček si v Anglii všimly další velké prodejní firmy.
Dnes Bigjigs Toys hračky zůstávájí ve vlastnictví rodiny s obrovskými sklady v jiho-východní Anglii.
Společnost i nadále dodává své hračky široké zákaznické základně ve Velké Británii a západní Evropě podpořená loajálním, oddaným a tvrdě pracujícím týmem zaměstnanců. Veškeré dřevěné hračky BigJigs Toys jsou navržené v Anglii a vyrobené jak tamtéž, tak i ve východní Evropě a jihovýchodní Asii.
Kvalita hraček značky BigJigs Toys je testována a odpovídá všem podmínkám pro prodej v EU a USA.