Bigjigs Toys Můj první pracovní stůl BJ491

Dřevěné hračky pro kluky

Cena:1006
Bez DPH:831(DPH 21%)
Rating:0, Votes:0

Každý mladý řemeslník potřebuje robustní pracovní ponk! Tato barevný stůl s nářadím obsahuje spoustu dřevěných prvků a nástrojů, které inspirují k nápadité hře. Tato rozsáhlá stavebnice obsahuje svorku, klíč, šrouby a matice, šroubovák a další! Mladí stavitelé se budou moci naučit základní významy nástrojů a jejich fungování. Skvělý způsob, jak zlepšit koordinaci ruka-oko, motoriku a rozvíjet kreativní a nápadité hraní rolí. Vyžaduje montáž pro dospělé. 
Vyrobeno z vysoce kvalitních a zodpovědně pocházejících materiálů.  Skládá se z 26 kusů.

Pro děti od 3 let
Rozměr: 36,5x49,5x26 cm
Materiál: dřevo

Anglická značka Bigjigs byla založena roku 1985 a zpočátku se zabývala výrobou pouze dřevěných puzzlí. Majitelé vyráběli vše ručně s láskou v malém zahradním domku, své výrobky prodávali na trhu. Spokojení zákazníci výrobce motivovali k mnoha dalším nápadům a rozšíření nabídky o další dřevěné hračky. Přibylo zasílání poštou a prodej přes katalog. Spokojenost a věhlas značky rostla, takže následoval velkoobchodní prodej a pro udržení výrobních cen přesun a rozšíření výroby na východ. Nové značky kvalitních a nápaditých hraček si v Anglii všimly další velké prodejní firmy.
Dnes Bigjigs hračky zůstávájí ve vlastnictví rodiny s obrovskými sklady v jiho-východní Anglii.
Společnost i nadále dodává své hračky široké zákaznické základně ve Velké Británii a západní Evropě podpořená loajálním, oddaným a tvrdě pracujícím týmem zaměstnanců. Veškeré dřevěné hračky BigJigs jsou navržené v Anglii a vyrobené jak tamtéž, tak i ve východní Evropě a jihovýchodní Asii.
Kvalita hraček značky BigJigs je testována a odpovídá všem podmínkám pro prodej v EU a USA.