Bigjigs Toys Dřevěné nářadí na červeném opasku BJ311

Dřevěné hračky pro kluky

Cena:248
Bez DPH:205(DPH 21%)
Rating:0, Votes:0

Opasek je plný dřevěných nástrojů bezpečných pro děti, které jim umožní objevit radosti z opravování a vytváření věcí. Barevný opasek je vybaven nastavitelnou sponou, takže mladí stavební dělníci mohou nosit opasek a nechat volné ruce pro skutečně konstruktivní hru! Perfektně dimenzované pro malé ruce, nástroje pohodlně zapadnou do nastavitelného pásu nástrojů. Skvělý způsob, jak učit dovednosti řešení problémů , podporuje jemnou motoriku, koordinaci rukou / očí a nápaditou hru. Vyrobeno z vysoce kvalitních a zodpovědně pocházejících materiálů. Skládá se z 10 kusů hry.

Pro děti od 3 let
Rozměry: 60x16x2 cm
Skládá se z 10 hracích kusů 

Anglická značka Bigjigs byla založena roku 1985 a zpočátku se zabývala výrobou pouze dřevěných puzzlí. Majitelé vyráběli vše ručně s láskou v malém zahradním domku, své výrobky prodávali na trhu. Spokojení zákazníci výrobce motivovali k mnoha dalším nápadům a rozšíření nabídky o další dřevěné hračky. Přibylo zasílání poštou a prodej přes katalog. Spokojenost a věhlas značky rostla, takže následoval velkoobchodní prodej a pro udržení výrobních cen přesun a rozšíření výroby na východ. Nové značky kvalitních a nápaditých hraček si v Anglii všimly další velké prodejní firmy.
Dnes Bigjigs hračky zůstávájí ve vlastnictví rodiny s obrovskými sklady v jiho-východní Anglii.
Společnost i nadále dodává své hračky široké zákaznické základně ve Velké Británii a západní Evropě podpořená loajálním, oddaným a tvrdě pracujícím týmem zaměstnanců. Veškeré dřevěné hračky BigJigs jsou navržené v Anglii a vyrobené jak tamtéž, tak i ve východní Evropě a jihovýchodní Asii.
Kvalita hraček značky BigJigs je testována a odpovídá všem podmínkám pro prodej v EU a USA.