Bigjigs Rail Dřevěný vláček lokomotiva Shunter BJT488

Dřevěné vláčky » Lokomotivy

Cena:196
Bez DPH:162(DPH 21%)
Rating:0, Votes:0

Kolekce Bigjigs Rail Heritage Collection nabízí nádhernou škálu replik ze zlatého věku železnice, včetně dieselové lokomotivy třídy 7. 
Dieselová lokomotiva British Rail Class 07, postavená společností Ruston & Hornsby v roce 1962, má mimostředovou kabinu 0-6-0 s dieselelektrickým motorem, z nichž 14 bylo vyrobeno primárně pro použití v dolech Southampton. Skvělý doplněk ke každé dřevěné vláčkodráze. V balení 1kus 5 cm koleje a 1 nárazník. 

Rozměry: 4,8x8,6x3,5 cm
Věk: 3+
Materiál: dřevo, magnet

Anglická značka Bigjigs byla založena roku 1985 a zpočátku se zabývala výrobou pouze dřevěných puzzlí. Majitelé vyráběli vše ručně s láskou v malém zahradním domku, své výrobky prodávali na trhu. Spokojení zákazníci výrobce motivovali k mnoha dalším nápadům a rozšíření nabídky o další dřevěné hračky. Přibylo zasílání poštou a prodej přes katalog. Spokojenost a věhlas značky rostla, takže následoval velkoobchodní prodej a pro udržení výrobních cen přesun a rozšíření výroby na východ. Nové značky kvalitních a nápaditých hraček si v Anglii všimly další velké prodejní firmy.
Dnes Bigjigs hračky zůstávájí ve vlastnictví rodiny s obrovskými sklady v jiho-východní Anglii.
Společnost i nadále dodává své hračky široké zákaznické základně ve Velké Británii a západní Evropě podpořená loajálním, oddaným a tvrdě pracujícím týmem zaměstnanců. Veškeré dřevěné hračky BigJigs jsou navržené v Anglii a vyrobené jak tamtéž, tak i ve východní Evropě a jihovýchodní Asii.
Kvalita hraček značky BigJigs je testována a odpovídá všem podmínkám pro prodej v EU a USA.