Bigjigs Rail Dřevěný vláček lokomotiva Teriér červená BJT489

Dřevěné vláčky » Lokomotivy

Cena:199
Bez DPH:164(DPH 21%)
Rating:0, Votes:0

Kolekce Bigjigs Rail Heritage Collection nabízí nádhernou škálu replik ze zlatého věku železnice, včetně Terrier Loco červená. Třída A1, kterou navrhl William Stroudley, je anglickou třídou parní lokomotivy.
Lokomotivy byly známé jako teriéři kvůli výraznému štěkotovému zvuku, který vydávaly. Celkem 50 bylo postaveno v roce 1872 v Brightonu, a jezdily po železnici v Londýně, Brightonu a na jižním pobřeží. Skvělý doplněk ke každé dřevěné vlakové soupravě. V balení 1kus 5 cm koleje a 1 nárazník. 

Rozměry: 4,8x8,5x3,5 cm
Věk: 3+
Materiál: dřevo, magnet

Anglická značka Bigjigs byla založena roku 1985 a zpočátku se zabývala výrobou pouze dřevěných puzzlí. Majitelé vyráběli vše ručně s láskou v malém zahradním domku, své výrobky prodávali na trhu. Spokojení zákazníci výrobce motivovali k mnoha dalším nápadům a rozšíření nabídky o další dřevěné hračky. Přibylo zasílání poštou a prodej přes katalog. Spokojenost a věhlas značky rostla, takže následoval velkoobchodní prodej a pro udržení výrobních cen přesun a rozšíření výroby na východ. Nové značky kvalitních a nápaditých hraček si v Anglii všimly další velké prodejní firmy.
Dnes Bigjigs hračky zůstávájí ve vlastnictví rodiny s obrovskými sklady v jiho-východní Anglii.
Společnost i nadále dodává své hračky široké zákaznické základně ve Velké Británii a západní Evropě podpořená loajálním, oddaným a tvrdě pracujícím týmem zaměstnanců. Veškeré dřevěné hračky BigJigs jsou navržené v Anglii a vyrobené jak tamtéž, tak i ve východní Evropě a jihovýchodní Asii.
Kvalita hraček značky BigJigs je testována a odpovídá všem podmínkám pro prodej v EU a USA.