Hape Vláčkodráha koleje s tvary HA3810

Dřevěné vláčky » Koleje|Dřevěné hračky pro nejmenší

Cena:284
Bez DPH:235(DPH 21%)
Rating:0, Votes:0

HAPE kolejová sada s barvami a tvary. Vlak může projet tuto trať, pouze pokud najdete ty správné barvy a tvary, které zasadíte do odpovídajícího tvaru v kolejišti! Dokud dítě tento hlavolam nevyřeší vlak nemůže projet. Zajímavé spojení dvou hraček v jednom.
Podporuje  motoriku a poznávání barviček a poznávání geometrických tvarů.
Kolej s tvary je možno kombinovat se všemi dalšími dřevěnými vláčkodráhami na trhu.

Pro děti od 18 měsíců. 
Celková délka je 23,4cm
Materiál: dřevo, plast

Každá dřevěná hračka Hape je vyráběna kombinací vysoce kvalitních materiálů, unikátního designu, nápadů v oblasti vzdělávání dětí a ekologického přístupu k životu. V Hape jsou pevně přesvědčeni, že dobré dřevěné hračky musí splňovat všechny tyto body. A v souladu s touto ideou se snaží neustále zdokonalovat své výrobky a stanovovat si nové a nové cíle. Výsledkem je, že se Hape během posledních dvou desetiletí etablovalo jako jeden z nejoblíbenějších a nejúspěšnějších výrobců dřevěných hraček této doby.
Dřevěné hračky splňují všechny mezinárodní bezpečnostní standardy. Výrobce dřevěných hraček Hape plně rozumí dopadům na životní prostředí a jejich cílem je nabídnout dětem bezpečný a čistý svět.
Výrobky Hape splňují bezpečnostní a jakostní normy EN71 (evropská norma hraček) a ASTM (Americká společnost testování materiálů) zemí, pro které jsou určeny. Dále jsou také v souladu s příslušnými právy a předpisy kvality včetně mechanických, fyzikálních a chemických požadavků.